En kort presentation om oss.

Vi som jobbar på Heno

På Heno arbetar vi gemensamt för att skapa en så bra kundupplevelse som möjligt. Vi är ett sammansvetsat team som var och en är experter på våra respektive områden och tillsammans levererar vi vandal- och driftsäkra lösningar för publik miljö till hela Sverige.

Vill du inte mejla så når du oss på: 08-15 11 75

Vi som jobbar på Heno

Anders Kronwall
VD

Epost: anders@heno.se

Kenneth Jerreholt
Inköp

Epost: kenneth@heno.se

Dick Freij
Projektledare

Epost: dick@heno.se


Jonas Stjärnborg
Support

Epost: jonas@heno.se

Markus Nilsson
Sälj (Norr/Söder)

Epost: markus@heno.se


Hobbe Sander
Sälj (Väst)

Epost: hobbe@heno.se

Marcus Mossberg
Sälj (Öst)

Epost: marcus@heno.se


Felix Kronwall
Sälj (Heno Care)

Epost: felix@heno.se

Mikael Lengmo
Lager/Logistik


Hör av dig till oss!